Vše o Železném Brodě

Čekárna na Brodském vlakovém nádraží.

Počet příspěvků: 12 zobrazené: 11 - 12
< 1 2 >

Předmět: Re: Čekárna na Brodském vlakovém nádraží.

Dobry den. Ne ze bych si take nepral - jako asi kazdy - zkulturneni okoli nadrazi, plus zlepseni zivotniho prostredi  v oblasti dnesniho autobusaku. Jake realne  dalsi vyhody ale ten novy autobusak prinese? Zkraceni prumerne dochazkove vzdalenosti pro lidi rano jedouci do prace asi ne (liberecky autobus bude pro vetsinu lidi dal,  linku z Harrachova radeji ani  nezminovat; no  a lidi prestupujicich v Brode z vlaku na autobus bude dnes uz jen nemnoho). Co se Greenway tyce obavam se, ze z toho bude hlavne devastace ricniho brehu smerem na Lisny za mnoho penez -  pricemz  "dopravni efekt" te stezky mi prijde pochybny. Psal jsem to sem uz drive i s dokumentarnimi fotkami  (chtel bych videt podrobny nakres a rozpocet napr. useku naproti elektrarne...)  Jinou veci je Riegrovka samozrejme, tam by cyklostezka byla velky pocin. Otazkou pouze je, zda to ma byt uzka pesinka na vedeni kola nebo neco velkorysejsiho, vzhledem k terenu ta druha moznost znamena mnohadesetimilionovou investici. Kdyz uz nekam vrhat stedre eu i mestske penize tak radeji tam, rekl bych 

Předmět: Čekárna na Brodském vlakovém nádraží.

Ahoj. Zdravím návštěvníky a přispěvatele městské diskuse. Nechtěl jsem odsouvat důležitější témata do pozadí, ale tohle je taky jedno z těch, o nichž si někteří občané myslí, že je dost důležité. Já, normálně vlakem necestuji, možná, že bych to už ani neuměl. Ale, jsou lidé, kteří cestovat vlakem z našeho města musí a to čekání v mrazu a vichru, určitě není moc příjemné, zvláště, když je to nádraží vybaveno čekárnou a stálou 24 hodinovou službou výpravčího. Námitku, že se ty prostory musí zamykat z důvodu, že sa tam stahují různé divné živly, fakt neberu. Ve městě, které má na náměstí dvě policie, v kanceláři výpravčího je určitě minimálně jeden telefon, to fakt nejde. Kdyby, se jednalo o nějakou opuštěnou zastávku v lesích, směrem na Tanvald, tak nic neřeknu, ale tady? Zvláště, když ty regionální spoje hodně často chytají sekery jak od Rumcajse. Loni, jsem na tohle upozorňoval jednoho okresního novináře, že by se dal na toto téma spáchat nějaký článek, nějaký dotaz na Drahách (Českých) a nic. Od nich, tu asi nic nečekám, ale z města by se mohl někdo vyjádřit. Co si o tom myslíte? I vy občané.
Počet příspěvků: 12 zobrazené: 11 - 12
< 1 2 >