Vše o Železném Brodě

Zima v divadle

Počet příspěvků: 3 zobrazené: 1 - 3

Předmět: Zima v divadle

Velice jsem se těšil na sobotní představení našeho souboru, ale po příchodu do divadelní místnosti mě nadšení díky pořádné zimě okamžitě opustilo. Na jevišti to bylo ještě o poznání horší. 
Chtěl bych velice poděkovat kompetentním osobám za příjemně strávený víkend u čaje s paralenem o dnešku v práci ani nemluvím. Odnesl jsem to parádním nachlazením a pokud si někdo chce na vlastní kůži otestovat jaké to je, zde je návod: Oblékněte si šortky, košili s krátkým rukávem a na nohy obujte pouze pantofle bez ponožek, poté si jděte zhruba 1 hodinu stoupnout na jeviště, slibuju Vám krásný zážitek. 
Vzal jsem si z této události ponaučení a příště budu opatrnější při výběru rolí, místo spoře oděného ševce radši zahraju čerta s pořádným kožichem.
Doplňuji otázku do diskuse: Je nutné, aby si diváci po otevření opony byli nuceni oblékat svetry, jelikož na ně táhne zima z jeviště? Nebylo by záhodno alespoň na představení divadlo řádně vytopit?

Předmět: Zima v divadle

Vážený pane Kočvaro, je mi nesmírně líto situace, která doprovázela Vaše divadelní představení Ženich pro čertici. Rozhodně bych nechtěla, aby se role herců musely přizpůsobovat teplotním podmínkám. V sobotu 8. prosince byla výjimečná zima. Informace o teplotě na jevišti divadla se ke mně dostala od pana Hudského a do budoucna Vám mohu slíbit, že se to již nebude opakovat. Přeji hodně sil do Vaší práce, spokojené publikum a především krásný čas vánoční,

Předmět: Zima v divadle

Dobrý večer,
právě jsem přišel z vánočního koncertu ZUŠ a v divadle zima nebyla

Hezké Vánoce všem

André Jakubička
Počet příspěvků: 3 zobrazené: 1 - 3