Vše o Železném Brodě

Jaký má význam, aby sloužil jen jeden strážník?

Počet příspěvků: 2 zobrazené: 1 - 2

Předmět: Jaký má význam, aby sloužil jen jeden strážník?

A tímto se i omlouvám paní Kortanové, za smazání i jejího příspěvku. protožejak je známo, tak bohužel "dokonalé" forum neumožňuje editaci příspěvku, takže při jeho smazání, se smazalo celé vlákno.


Předmět: Jaký má význam, aby sloužil jen jeden strážník?

Protože jsem zřejmě šlápl někomu na kuří oko, tak sjem musel první příspěvek odstranit. Ale celý text sem tedy přidávám znovu. Číslo auta a původní fotografii rád dodám městské Policii, aby situaci řešila jako přestupek.

Určitě nejsem sám, kdo si vzpomene na jedno z předvolebních hesel před komunálními volbami roku 2010 sdružení Občané pro změnu a jeho představitele André Jakubičky. Vyšleme strážníky do ulic. Jaká byla realita? Zredukování počtu strážníku, s tím, že nastane situace, kdy bude sloužit třeba jen jeden.

Proč to vzpomínám? Dnes jsem byl v brodě u rodičů a potřeboval jsem odjet. Když jsem se podíval z okna, uviděl jsem tohle. http://www.rajce.net/f873341534 Protože jsem již zjistil, že nemá význam se s lidmi dohadovat, tak jsem zavolal na Městskou Policii, představil se, sdělil, jaký mám problém a požádal o vyřešení. Výsledek byl ten, že mě strážník slušně vysvětlil, že je tam dnes sám, a že řeší něco důležitějšího a že tedy mám vyjet kolem toho kontejneru a přes přechod.

 

Má tohle řešení význam? Má vůbec nějaký význam, aby takhle městská Policie fungovala? Nebylo by rozumné tedy ten rozpočet navýšit a přijmout strážníky na počet, který by byl dostatečný? Co kdybych nahlašoval něco, kde by ta situace byla vážnější? To by to, co strážník řešil, nevím, jestli na služebně, nebo někde ve městě, nechal rozpracované a jel by sem?

 

PS: Já mám vydáno povoelní k vjezdu městským úřadem, neslouží to jako povolení k parkování 

Počet příspěvků: 2 zobrazené: 1 - 2