Vše o Železném Brodě

Potřebujeme na MěÚ mluvčího?

Počet příspěvků: 4 zobrazené: 1 - 4

Předmět: Potřebujeme na MěÚ mluvčího?

Zdravím.

Pan starosta jinde napsal, že vítá zájem občanů o dění ve městě. Když se to děje navíc nějakou slušnou formou, je to lepší. S tím se dá samozřejmě souhlasit. Poněkud si stejně myslím, že je tímto zájmem občanů hazardováno a plýtváno. Už přes rok, se tu požadují nějaké informace, ohledně fungování stavby zastávky a Autobusovhého nádraží. Nebudu se s tím zase opakovat. Vše se dá zpětně vyhledat. Bohužel, nikdy o těch věcech, nebyly podány žádné rozumné a přesné odpovědi. Tato situace, může potom vyvolávat celou spoustu doměnek, že se tady v Železném Brodě, děje něco podivného. Proto, věřím, že by se na Městě našel někdo, kdo by dokázal, několika slovy, vysvětlit nějaké dotazy občanů. A dokázal by to provést na úrovni, stylem jaké si ,,štábní kultůry,, . Běžný občan, se může dopustit nějaké drobné gramatické nepřesnosti, ale vysokoškolsky vzdělaný pracovník, na docela důležitém postu na Městě, by neměl mít potíže s ,,íčky,, .

Předmět: Potřebujeme na MěÚ mluvčího?

To máte těžké, pane Kunste. Pokud někteří občané nevyužívají (i přes přímé výzvy) veřejná projednávání a zasedání zastupitelstva, kde je možné zodpovídat jednotlivé dotazy, nevím, co víc nabídnout. Právě tam máme k dispozici mnoho dotčených úředníků a mnohdy i projektanty. V rámci kapacity úředníků a smysluplnosti dotazů se snažíme využívat i prostor diskuzního fóra k odpovědím. Je ale třeba si ujasnit fakt, že diskuzní fórum je tu hlavně k vyjadřování názorů občanů. A jsem hrdý na to, že to železnobrodské, je jedno z mála fungujících diskuzních fór.

Předmět: Re: Potřebujeme na MěÚ mluvčího?

 Pokud považujete za fungujicí arogantní odpovědi úředníka na něco uplně jiného, tak máte pravdu funguje. Ale to, že jste na to hrdý, svědčí  o Vašich morálních kvalitách pane starosto.

André Jakubička napsal(a):

To máte těžké, pane Kunste. Pokud někteří občané nevyužívají (i přes přímé výzvy) veřejná projednávání a zasedání zastupitelstva, kde je možné zodpovídat jednotlivé dotazy, nevím, co víc nabídnout. Právě tam máme k dispozici mnoho dotčených úředníků a mnohdy i projektanty. V rámci kapacity úředníků a smysluplnosti dotazů se snažíme využívat i prostor diskuzního fóra k odpovědím. Je ale třeba si ujasnit fakt, že diskuzní fórum je tu hlavně k vyjadřování názorů občanů. A jsem hrdý na to, že to železnobrodské, je jedno z mála fungujících diskuzních fór.

Předmět: Potřebujeme na MěÚ mluvčího?

Zdravím.

Pan Malafarina tu vznesl dotaz, kde je ten záznam ze zasedání zastupitelstva z 5.11.14. Odpověď pana Dufka mi připadá nechutně neúplná. Napsat, že je na svém místě? Je to tak normální? Kde jako je? Já ji pro oči nevidím.

Proč je na Městských stránkách sekce ,,Závady ve městě,,? Když to tam od samého začátku nefunguje? Někdo odpovědný nějak odpovědně rozhodne, aby to začalo fungovat? Protože, kdyby to nemělo fungovat a tím být k něčemu, nemusí to tam být vůbec.

Pokud někteří úředníci neumí nějak rozumně odpovědět na jednoduchý dotaz, možná by se mělo opravdu uvažovat o ,,Obsahu předmětu,,. Vis. nahoře.

Počet příspěvků: 4 zobrazené: 1 - 4