Vše o Železném Brodě

Semafor u pizzerie

Počet příspěvků: 22 zobrazené: 21 - 22
< 1 2 3 >

Předmět: Re: Semafor u pizzerie

Koukam, ze semafor bude brzo koncit. Skoda, ze jeho existence nebylo vyuzito  aspon  k orientacnimu pruzkumu charakteru prislusnych dopravnich toku. Kolik procent tvori mistni doprava v ruznou denni a tydenni dobu, kolik procent pak provoz na trasach  Semily - Jablonec resp. Semily - Praha. Kolik procent je aut jedoucich  z vetsich vzdalenosti (ty bude pri te oprave mostu relativne nejsnadnejsi "odehnat" vhodnou objizdkou  - umistenou uz  nekde u Jablonce ci pred Semily)   To, co normalne by bylo nemistnym obtezovanim ridicu by namatkovym dotazovanim se ve fronte na cervenou ("Dobry den pane ridici, odkud kam prosim jedete, tady mate lizatko za ochotnou odpoved" :) slo ziskat  (kdyby rekneme Mesto obetovalo par stovek ci tisic Kc na prislusne brigadniky a lizatka) snadno. Takhle budeme jen zvedave cekat, jak velkym kolapsem mesta ta planovana, dle meho nazoru  chybne uspechavana, oprava mostu bude. 

Předmět: Semafor u pizzerie

Zdravím. Skoro denně se mi daří projet úsek se semafory. Kvituji, že se stavbařum podařilo, že skoro  během týdne zabetonovali krajový obrubník ( sice ho ještě po položení znovu položili o něco výš, když ho z neznámých  ,,normálních,, důvodů uložili asi o 5 cm níž). Možná se chtěli přiblížit té výšce po vyfrézovaném asfaltu. Kdo ví, co je v prováděcím projektu. Už tu bylo jednou vysvětleno, jak vysoko bude obrubník u místa, co budou vystupovat cestující a jak v místě kde nebudou. Vysvětlení páně vedoucího odboru se mi jevilo trochu zmatečné. A tak to asi zmátlo i stavaře. Kdo ví, co tam vlastně pánové z Ateliéru 4 zbastlili? Taky tam už asi včera založili ty nájezdové kolové obrubníky. To, co jsem chtěl hlavně zmínit, je to, že tohle celé, mohli hoši ze Syneru, nebo jejich další dodavatelská firma udělat už v srpnu a nemuselo být město zpomalováno použitými semafory. V tomto týdnu bylo město parádně zasekaný pro nekázeň projíždějících řidičů a nebylo nikoho, nejspíš ze stavby, který by to nějak řešil. Jeden náklaďák dokonce urazil pouliční lampu u ,,Milána,, .A málem dopadla na několik lidí, kteří tam na chodníku diskutovalo o nové zastávce. Ještě, že z nebezpečného místa náhodou včas odešli. A, právě k tomu, nemuselo vůbec dojít.
Počet příspěvků: 22 zobrazené: 21 - 22
< 1 2 3 >