Vše o Železném Brodě

střednědobý strategický dokument

Počet příspěvků: 3 zobrazené: 1 - 3

Předmět: střednědobý strategický dokument

Dobry den vsem, koukam na  upoutavku  na vyjezdy  krajskych uredniku do mest regionu ohledne projednavani  tohoto dokumentu. Zkousel jsem ten dokument prolistovat  nekdy pred casem,  pro mne je to ale nesrozumitelne ptydepe .  Zajimaly by mne treba otazky dopravy.  Hledal jsem tam tedy napriklad nejake urcitejsi nove informace o planovane dalnici R35 a krome obecnych plku a nacrtku  davno jiz krrajem zavrzenych tras jsem tam neobjevil nic. Mozna jsem se ale dival nepozorne. Umel by nekdo tenhle uredni dokument prelozit  do normalni obcanske  reci -  tak aby bylo zrejme, ze tam jsou i konkretni veci,  tykajici se treba tech  strednedobych vyhledu, co "kraj" planuje delat v okoli naseho mesta?    
Program rozvoje Libereckého kraje 2014 - 2020

Program rozvoje Libereckého kraje 2014–2020 (dále PRLK 2014-2020) je střednědobý strategický dokument, který na základě znalosti území, společenských podmínek a trendů vývoje na úrovni EU a ČR formuluje na období 7 let opatření a aktivity pro dosažení cílů rozvoje území kraje stanovených ve Strategii rozvoje kraje. PRLK pořizuje samospráva Libereckého kraje, zpracováním je pověřen odbor regionálního rozvoje a evropských projektů KÚLK

Předmět: střednědobý strategický dokument

Dobrý den. Zasílám odkaz na Strategie rozvoje Libereckého kraje 2006-2020 - aktualizace > Mapové přílohy

http://regionalni-rozvoj.kraj-lbc.cz/page1885/strategie-rozvoje-libereckeho-kraje-2006-2020-aktualizace/mapove-prilohy

V sekci Strategie rozvoje Libereckého kraje 2006-2020 – aktualizace jsou uvedeny další informace.

http://regionalni-rozvoj.kraj-lbc.cz/page1885/strategie-rozvoje-libereckeho-kraje-2006-2020-aktualizace

Hezký den

Zdeněk Hromas  

Předmět: střednědobý strategický dokument

Tento dokument je střednědobý dokument rozvoje Libereckého kraje. Znamená to, mimo jiné, že se soustřeďuje na ty oblasti, které je svým rozhodování a svými financemi schopen kraj ovlivnit a realizovat. Možná z toho důvodu jsou zde opravy komunikací nebo části novostaveb silnic II. a III. třídy zmíněny, i když ne příliš konkrétně. Navržená R35 je součástí Zásad územního rozvoje, což je fakticky územní plán kraje, a tam jsou drženy územní koridory i pro ty komunikace, které Liberecký kraj neinvestuje, ale jiný investor (zde stát) je bude na území kraje realizovat. Obdobně jako je tam koridor pro R35, je tam i koridor pro nové železniční spojení Praha - Liberec.
Jde o různé druhy dokumentů, proto se tam neobjevují vždy stejné informace. Střednědobý dokument má být předevší podkladem pro čerpání prostředků EU do roku 2020 na projekty realizované na území kraje. Tyto projekty se do některé kolonky "musí vejít", jinak projekt na dotaci nemá šanci. Asi proto některé definice vypadají (nebo i jsou) hodně obecné.
Přesto (nebo právě proto) doporučuji osobní účast na prezentaci tuto středu od 15 hodin v prostorách budovy B městského úřadu.
Počet příspěvků: 3 zobrazené: 1 - 3