Vše o Železném Brodě

Kultura.... zase trapně E-vstupenka a Zpravodaj

Počet příspěvků: 24 zobrazené: 11 - 20
< 1 2 3 >

Předmět: Kultura.... zase trapně E-vstupenka a Zpravodaj

Zdravím,
někdo tomu říká "obrátit naruby" a někdo zase "klepnout hřebíček na hlavičku". Otázka věcných a konkrétních argumentů. Jak zajímavý rozdílný přístup u stejné věci, že?

Předmět: Kultura.... zase trapně E-vstupenka a Zpravodaj

Pane Malafarino,

přiznám se upřímně - tímto posledním příspěvkem jste mě úplně dostal. Umíte dokonale obrátit vše naruby.
Vzdávám to, Vás nepřesvědčí nic.

Hezký den všem

André Jakubička

Předmět: Kultura.... zase trapně E-vstupenka a Zpravodaj

Zdravím všechny návštěvníky fóra,
a dovolte mi jednu, opravdu stručnou poznámku ke zpravodaji. Dle mého názoru se v letošním roce jeho celková úroveň (obsahová, vzhledová - grafická ale i přehlednost) znatelně propadla. Je to můj pohled a jsem si vědom, že mi někdo může vyčítat "podjatost".Je pak na každém, aby si jej vizuelně porovnal s minulými ročníky a sám si tak učinil závěr. Na mne působí dojmem "ukvapené práce".
Hezký zimní den přeji všem, E.M.st.

Předmět: Kultura.... zase trapně E-vstupenka a Zpravodaj

Vážení a milí, 

jen pro upřesnění. Velkorysost mi nechybí, André. Pokud to tak vyznělo, omlouvám se, měla bych to napravit. Tak tedy: nerajtuji na pravopisných chybách, byť tato hrubka je celkem drsná. Jak jsem uvedla, jednalo se o poznámku na okraj.... Je to fakt jen pomyslná "třešinka na dortu". Mýliti se je lidské, o tom žádná. 

Jádro pudla a mého příspěvku, prosím, skutečně spatřujte v tom, že jsme se konečně propracovali zpět tam, kde jsme před něčím naprosto neuváženým krokem před rokem a půl byli. Jen s tím rozdílem, že Železný Brod sice JE na E-vstupence, ale tak akorát pro srandu králíkům. 

Rozkliknu-li si Chrastavu, Frýdlant atd atd, jsou na daném portále uvedeny všechny kulturní akce, včetně kin a přednášek, na které je možné si bez problému zarezervovat místo.... Rozkliknu-li Brod, nevidím NIC. Naše kulturní akce jsou nadále dobře utajené. ;-) Proboha, to je to opravdu tolik práce tento systém oživit a pečlivě zásobovat daty a informacemi?! 

Nevím, už mi to připadá jako lajdáckost či hrubá nedbalost, která Železný Brod směrem navenek akorát poškozuje. A fakt ze mě nemluví lenost, že bych nebyla schopná a ochotná si zajít pro vstupenky na místní infocentrum. Jen mi přijde dost podivné, abychom si (až sem konečně přijede hostovat letos Jezerka nebo divadlo z Příbrami) brali den dovolené a od sedmi stepovali v předprodeji. Tyhle časy jsou snad už pryč, ne?! 

Přeji všem hezký večer a Brodu a nejen Broďákům, aby nám konečně fungoval pohodlný a dostupný systém rezervací a předprodeje na naše pěkné akce, když už je tu máme... 

Martina Hýrková

Předmět: Re: Kultura.... zase trapně E-vstupenka a Zpravodaj

na vysvětlenou k E-vstupence:

Hned 2. ledna 2014 byl v informačním centru zástupce firmy Elset s.r.o., provozovatel systému E-vstupenka, abychom mohly systém od ledna využívat. Dne 3. ledna jsme obdrželi e-mailem návrhy smluv. Potom již následuje obvyklá anabáze, podepsání smluv z naší strany a potvrzení smluv ze strany Elsetu. Bohužel software pro prodej E-vstupenky nemůžeme do počítače nainstalovat sami a musíme počkat na zástupce společnosti. Mimochodem díky vstřícnosti společnosti Elset byly prodávány vstupenky na úspěšný koncert Zuzany Stirské v kostele sv. Jakuba 6. ledna 2014. Pokud se chcete podívat na dokumentaci a korespondenci ohledně E-vstupenky, zastavte se za mnou osobně. Na závěr tedy odpověď na Vaši otázku: Ano, Brod bude své akce na E-vstupence prezentovat.

Program kina je dodáván do zpravodaje jako tiskové pdf z KC Kino Železný Brod de facto jako příloha zpravodaje.  Ano, chyba (překlep)  se v jinak perfektním programu KC Kino skutečně stala, a jsem ochotna za ni nést jako šéfredaktorka zpravodaje odpovědnost, i když mi doufám věříte, že bych rozhodně „cizý oběd“ nenapsalaJ


Předmět: Re: Kultura.... zase trapně E-vstupenka a Zpravodaj

Bc. Iva Chaloupková napsal(a):

na vysvětlenou k E-vstupence:

Hned 2. ledna 2014 byl v informačním centru zástupce firmy Elset s.r.o., provozovatel systému E-vstupenka, abychom mohly systém od ledna využívat. Dne 3. ledna jsme obdrželi e-mailem návrhy smluv. Potom již následuje obvyklá anabáze, podepsání smluv z naší strany a potvrzení smluv ze strany Elsetu. Bohužel software pro prodej E-vstupenky nemůžeme do počítače nainstalovat sami a musíme počkat na zástupce společnosti. Mimochodem díky vstřícnosti společnosti Elset byly prodávány vstupenky na úspěšný koncert Zuzany Stirské v kostele sv. Jakuba 6. ledna 2014. Pokud se chcete podívat na dokumentaci a korespondenci ohledně E-vstupenky, zastavte se za mnou osobně. Na závěr tedy odpověď na Vaši otázku: Ano, Brod bude své akce na E-vstupence prezentovat.

Program kina je dodáván do zpravodaje jako tiskové pdf z KC Kino Železný Brod de facto jako příloha zpravodaje.  Ano, chyba (překlep)  se v jinak perfektním programu KC Kino skutečně stala, a jsem ochotna za ni nést jako šéfredaktorka zpravodaje odpovědnost, i když mi doufám věříte, že bych rozhodně „cizý oběd“ nenapsalaJ

Martina Hýrková napsal(a):

Vážená paní Chaloupková, 
děkuji za Vaše vysvětlení. Do žádné Vaší korespondence a dokumentace rozhodně nahlížet nehodlám, tyhle ambice nemám. Pro mě jsou důležité a hmatatelné pouze výsledky Vaší práce. Hodně mě coby nadprůměrného konzumenta jakékoliv kultury potěšil návrat k E-vstupence a zanechání nesmyslného koketování s Ticketpro a podobnými pro náš region, nejen dle mého názoru, nerelevantními systémy předprodeje. Budu tedy doufat, že se necháte inspirovat např. Chrastavou a E-vstupenka vstoupí v život a bude funkční.  

 A k druhé části.... jsem funkcionalista každým coulem, ctím především obsah, takže forma je skutečně podružná, v tom dávám všem za pravdu. Nicméně Zpravodaj se stal v posledních letech průvodcem mnoha brodských domácností, jen jsem si tak vybavila své syny, až uvidí program kina. Starší se otřese a mladšímu bohužel zřejmě nepřijde nic divné, tipuji.... :-D Ale k tomu závěru... že byste rozhodně cizÝ oběd nenapsala, Vám tedy, budu věřit, i když je to přece úplně jedno.... jen mi pak nehraje to "abychom mohly systém od ledna využívat".  

S pozdravem, 

neodbytná příznivkyně internetových předprodejových a rezervačních portálů Martina Hýrková

Předmět: Re: Kultura.... zase trapně E-vstupenka a Zpravodaj

 Dobrý den,


mohly - myšleno kolegyně.

Martina Hýrková napsal(a):

Bc. Iva Chaloupková napsal(a):

na vysvětlenou k E-vstupence:

Hned 2. ledna 2014 byl v informačním centru zástupce firmy Elset s.r.o., provozovatel systému E-vstupenka, abychom mohly systém od ledna využívat. Dne 3. ledna jsme obdrželi e-mailem návrhy smluv. Potom již následuje obvyklá anabáze, podepsání smluv z naší strany a potvrzení smluv ze strany Elsetu. Bohužel software pro prodej E-vstupenky nemůžeme do počítače nainstalovat sami a musíme počkat na zástupce společnosti. Mimochodem díky vstřícnosti společnosti Elset byly prodávány vstupenky na úspěšný koncert Zuzany Stirské v kostele sv. Jakuba 6. ledna 2014. Pokud se chcete podívat na dokumentaci a korespondenci ohledně E-vstupenky, zastavte se za mnou osobně. Na závěr tedy odpověď na Vaši otázku: Ano, Brod bude své akce na E-vstupence prezentovat.

Program kina je dodáván do zpravodaje jako tiskové pdf z KC Kino Železný Brod de facto jako příloha zpravodaje.  Ano, chyba (překlep)  se v jinak perfektním programu KC Kino skutečně stala, a jsem ochotna za ni nést jako šéfredaktorka zpravodaje odpovědnost, i když mi doufám věříte, že bych rozhodně „cizý oběd“ nenapsalaJ

Martina Hýrková napsal(a):

Vážená paní Chaloupková, 
děkuji za Vaše vysvětlení. Do žádné Vaší korespondence a dokumentace rozhodně nahlížet nehodlám, tyhle ambice nemám. Pro mě jsou důležité a hmatatelné pouze výsledky Vaší práce. Hodně mě coby nadprůměrného konzumenta jakékoliv kultury potěšil návrat k E-vstupence a zanechání nesmyslného koketování s Ticketpro a podobnými pro náš region, nejen dle mého názoru, nerelevantními systémy předprodeje. Budu tedy doufat, že se necháte inspirovat např. Chrastavou a E-vstupenka vstoupí v život a bude funkční.  

 A k druhé části.... jsem funkcionalista každým coulem, ctím především obsah, takže forma je skutečně podružná, v tom dávám všem za pravdu. Nicméně Zpravodaj se stal v posledních letech průvodcem mnoha brodských domácností, jen jsem si tak vybavila své syny, až uvidí program kina. Starší se otřese a mladšímu bohužel zřejmě nepřijde nic divné, tipuji.... :-D Ale k tomu závěru... že byste rozhodně cizÝ oběd nenapsala, Vám tedy, budu věřit, i když je to přece úplně jedno.... jen mi pak nehraje to "abychom mohly systém od ledna využívat".  

S pozdravem, 

neodbytná příznivkyně internetových předprodejových a rezervačních portálů Martina Hýrková

Předmět: Kultura.... zase trapně E-vstupenka a Zpravodaj

Dobrý den paní Hýrková,

bohužel jsme asi zapomněli podotknou při žádosti o E- vstupenku aby byla také  funkční :D


Dobrý den pane starosto,

nevím jestli je  chyba ve zpravodaji  pouze jedna.

Dle mého když je letos výročí 80. let železnobrodského hokeje byl asi těžko založen v roce 1993.

S přáním klidného večera M.Michalíková

Předmět: Re: Kultura.... zase trapně E-vstupenka a Zpravodaj

Vážená paní Michalíková,

funkčnost E-vstupenky je podmíněna nainstalováním software dodavatelskou společností, již jsem to paní Hýrkové psala. Myslím, že poznámka o nutnosti podotknutí funkčnosti, je ryze účelová (správnější výraz je asi jízlivá, ale nechci se dostat na úroveň některých přispívatelů).

A k Vaší druhé poznámce. Za obsah jednotlivých příspěvků zodpovídají přispívatelé. Je pravdou, že v příspěvku o hokeji došlo k pochybení při přepisu a z roku 1933 se stal rok 1993, a potom tedy údaj "80 let železnobrodského hokeje" opravdu nesouhlasí. Nejlepším řešením je, když  přispívatelé posílají své příspěvky v elektronické podobě, protože faktický obsah příspěvku nelze uhlídat. V minulosti se to také stalo, ale to se v diskuzi takto veřejně neřešilo.

Vím, že kultura, zpravodaj a hlavně "já" jsme v Brodě téma číslo jedna. Snad mi uvěříte, že nebýt zpráv od jiných Broďáků o podpoře, asi bych to psychicky neunesla. Rozhodně nemám v úmyslu kohokoliv v diskuzním fóru kompromitovat, a "tahat" špínu. Názor nechť si vytvoří každý sám.

M Michalíková napsal(a):

Dobrý den paní Hýrková,

bohužel jsme asi zapomněli podotknou při žádosti o E- vstupenku aby byla také  funkční :D


Dobrý den pane starosto,

nevím jestli je  chyba ve zpravodaji  pouze jedna.

Dle mého když je letos výročí 80. let železnobrodského hokeje byl asi těžko založen v roce 1993.

S přáním klidného večera M.Michalíková

Předmět: Re: Kultura.... zase trapně E-vstupenka a Zpravodaj

Dobry den,  vim ze vam na skole Wikipedii zakazovali... ale me slovo "prispivatel" zni nejak nezvykle. Tak jsem se podival http://cs.wiktionary.org/wiki/p%C5%99isp%C4%9Bvatel  Chapu,  ze slovesa "prispel" "prispival" atd. maji ruzny vyznam  a  ja bych  z trojice moznych slov "prispevatel" "prispevovatel" "prispivatel" atd. povolil klidne vsechny.  Dle Wikipedie je ale spravne pouze to prvni :)

Počet příspěvků: 24 zobrazené: 11 - 20
< 1 2 3 >