Vše o Železném Brodě

Nejen ten náš Zpravodaj...

Počet příspěvků: 25 zobrazené: 21 - 25
< 1 2 3 >

Předmět: Nejen ten náš Zpravodaj...

Omlouvám se za záměnu jmen. To je samozřejmě velký trapas .

Na druhou stranu se tu argumentuje tím, kdo je velký a kdo ještě větší Broďák, a kdo už není. Zajímalo by mě, jestli z toho plyne třeba to, že ve Škodovce by se měli zaměstnávat jen Mladoboleslaváci a v Praze na ministerstvech jen Pražáci? A jak by se to řešilo třeba u strojvůdců. Extrémní případ jsou pak lékaři - myslíte, že u chirurga byste preferovali (tím je otázka mířena i na muže v diskusi, proto měkké i), že bydlí v místě, nebo si spíše zjistíte jeho odbornost?

Co se týká řešení Jiráskáče, potažmo všech sídlišť - uznávám chybu, že celkové studie na webu chybí a musíme je tam co nejrychleji zveřejnit. Ale ty situace řešení nevisely na vývěsce v radnici v řádu týdnů jako různé vyhlášky, ale několik měsíců, možná i několik let.

Předmět: Nejen ten náš Zpravodaj...

Vážená paní Michalíková, děkuji Vám, ale slova chvály si v případě znělky KC Kino nezasloužím -uvádím na pravou míru,  jenom aby vše nepůsobilo dojmem "chlubení se cizím peřím" . Chvála patří   panu Peškovi coby vedoucímu kina a panu Bohuslavovi coby autorovi znělky. 

Ráda bych jen uvedla, že většina akcí je týmovou prací, ale samozřejmě je na prvním místě právě ten nápad. Za svou praxi vím, že není nic tak těžkého jako udržet akci "životaschopnou".  Protože, přiznejme si to: něco vymyslet, je nádherné, ale domyslet, je daleko těžší. Proto poklonu zaslouží nejenom ti, co přijdou s něčím překotným, novým, populárním, ale i ti, kteří se snaží o zatraktivnění těch akcí tradičních.

Myslím, že u nás v Brodě (mohu-li to takto napsat), je mnoho krásných akcí. Až mi je někdo trochu líto, že slova pochvalná většinou slyším od lidí "zvenčí". A právě proto si Vašich slov tolik vážím. Protože pokud se někam něco píše, většinou to je kritika, slova pochvalná jsou většinou ústní. Krásný večer


Předmět: Nejen ten náš Zpravodaj...

Pěkný den všem,

v předvánočním spěchu bych chtěl přece jenom uvést jednu informaci.
Záležitost dotisku Železnobrodské promenády považuji za definitivně uzavřenou.
Paní vedoucí IKS neměla pravda věc dotisku náležitě vykomunikovanou s autorem a nebyla podepsána smlouva. To je chyba, která se promítne i do odměny. Díky vstřícnosti pana Kesnera jsme věc ale uzavřeli s tím, že část výtěžku z prodeje této skvělé publikace půjde na záchrannou stanici pro poraněná zvířata. Myslím, že celá kauza nebyla příjemná i samotnému autorovi a problém nebyl ze strany pana Tomáše Kesnera nikdy tak dramatický, jak by se mohlo zdát. Nicméně jsme se k věci nedávno osobně sešli a potvrdili si výše popsané.

Hezké Vánoce

André Jakubička

Předmět: Nejen ten náš Zpravodaj...

Dobrý den paní Michalíková,

obávám se, že na všechny Vaše dotazy nelze reagovat v pár větách. Od toho ostatně ani diskuzní fórum není. Snažil jsem se to naznačit v dalším vlákně DF.
Jde mnohdy o složíté věci, kterým předcházely roky práce, ruzná projednávání a řízení a mají spoustu souvislostí. Navrhuji Vám proto, abychom si probrali Vaše připomínky osobně. Moje dveře jsou vždy, pokud to čas dovolí, otevřeny.

Díky za pochopení a přeji Vám hezké Vánoce.

André Jakubička 

Předmět: Nejen ten náš Zpravodaj...

Vážený pane starosto,
záležitost dotisku Železnobrodské promenády považujete za definitivně uzavřenou. K tomu, za předpokladu souhlasu autora nelze jinak, než se s potěšením připojit. Je ale potřeba upřesnit důležitou skutečnost a to že iniciativa vzdát se honoráře ve prospěch hendikepovaných živočichů vzešla právě od Tomáše Kesnera, čímž si zaslouží velkou úctu a poděkování, zvláště pak v dnešní době. A jestli jsem v předchozím příspěvku zmínil krále Šalamouna s jeho moudrými řešeními, pak toto rozhodnutí Tomáše Kesnera patří právě do této skupiny. Ještě jednou alespoň za mne velká poklona.
Dále je potřeba se ještě tázat, jestli by nebylo od věci, aby zde taktéž zazněla slušná a upřímná omluva ze strany toho, kdo celé pochybení ( které jsem tak „hloupě“ rozpoutal, jak napsal p.akad. mal. Zdeněk Lhotský) způsobil. Jaký je Váš názor? Kdesi z hloubky mé „databáze“ se vybavuje toto: „Vrchnosti netřeba pardonovati se poddaným svým, neb tito práv nemajíce, satisfakcí nesmí dožadovati“. Ale to přece naše „společnost“ v r.2013 dávno překonala, nebo snad ne?
Hezké a klidné svátky, Slunce v duši
Ernesto Malafarina starší
Počet příspěvků: 25 zobrazené: 21 - 25
< 1 2 3 >