Vše o Železném Brodě

Žeby město bylo zaskočeno že v zimě padá sníh???????

Počet příspěvků: 5 zobrazené: 1 - 5

Předmět: Žeby město bylo zaskočeno že v zimě padá sníh???????

Dobrý den, nejsem obyvatelem Železného Brodu, ale každý den dojíždím autem do Ž. Brodu do zaměstnání. Chápu, když je sněhová kalamita, že nemůže být všude včas uklizen sníh.

Dávám ale příklad z dneška , kdy ještě ve 12:30 hodin nebylo od sněhu uklizeno parkoviště za budovou města a to po celé horní části parkoviště nebyla žádná auta, která by úklidu zabraňovala.

Domnívám se, že v tento čas by již mohlo být uklizeno, když se jedná o veřejné parkoviště a v zimní období není mnoho míst, kde by se dalo ve středu městě zaparkovat.

 .

Předmět: Žeby město bylo zaskočeno že v zimě padá sníh???????

Děkuji, jsem rád, že se věci zlepšily, nyní je stav mnohem lepší.

Předmět: Žeby město bylo zaskočeno že v zimě padá sníh???????

Určitě s paní Kortanovou nesouhlasím, protože si myslím, že je zimní údržba provedena špatně. Ať se jedná o chodníky či těch několik důležitých ulic, které tu máme a využíváme.

Třeba výjezd Na Vápenku je horror, jízda kolem pošty a lékárny také - a to je jen pár příkladů. Jízda s kočárkem po chodnících je o zdraví dítěte a to již několik dní nepadalo.

Už jsem to sledoval na podzim, že vysoký standard úklidu sněhu, který tu byl dříve je pryč.

Mám s čím srovnávat - například Tanvald je uklizen perfektně a to leží o 200 m výše.

Předmět: Žeby město bylo zaskočeno že v zimě padá sníh???????

Omlouvám se, že píšu i sem, ale tentokrát se musím města zastat. Dopoledne jsem městem šla, na dost místech chlapi ve vestách s lopatami házeli , i takové ty traktůrky shrnující sníh z chodníků jsem viděla. Z toho co jsem viděla, usuzuji, že úklidové síly dělají co můžou. 
Víte, být silničářem apod. je asi nejnevděčnějším povoláním vůbec, spousta nárazové práce a stejně vám všichni nadávají, že nejste dost rychlí a výkonní. 
Mimochodem - kolem domu, na zahradě, před svými garážemi apod. musím taky prohazovat dost, abychom kolem domu vůbec prošli. Strávila jsem tím s lopatou půlku dne a ještě nemám hotovo.

Takže za mě - dík vám všem s lopatami a traktůrky, nemáte to lehké. A ještě vám přes noc další fůra sněhu napadne....

Klidný večer všem

Alena Kortanová 

Předmět: Žeby město bylo zaskočeno že v zimě padá sníh???????

Dobrý den mám dotaz musí se někomu něco stát než se uklidí chodníky od sněhu tam kde za to odpovídá obec nebo se náhodou stane že se o to město postará?V Poštovní ulici se musí procházet po NE_protažené silnici neboť po chodníku který je povinno uklidit město se vůbec nedá projít? a to je jen jedna ulice!!!!!!
Počet příspěvků: 5 zobrazené: 1 - 5