Vše o Železném Brodě

Rekonstrukce mostu

Počet příspěvků: 98 zobrazené: 41 - 50
< << 3 4 5 6 7 >> >

Předmět: Rekonstrukce mostu

Jen technická poznámka: Přílohy nejdou otevřít.
E.M.st.

Předmět: Rekonstrukce mostu

Zdravím
a opět jedna technická otázka/připomínka. Proč dochází k datumovému "podsouvání" některých příspěvků (viz dnešní p. Miloše Zahradníka)???
V úvodním přehledu je zaznamenán jako poslední pisatel, ale příspěvek je uložen kdesi na minulé straně. Nejedná se o ojedinělý případ. Zaznamenal jsem jej již vícekrát.
Nejde s tímto nešvarem něco udělat???
Krásný den všem. E.M.st.

Předmět: Re: Rekonstrukce mostu

Ernesto Malafarina napsal(a):

Zdravím
a opět jedna technická otázka/připomínka. Proč dochází k datumovému "podsouvání" některých příspěvků (viz dnešní p. Miloše Zahradníka)???
V úvodním přehledu je zaznamenán jako poslední pisatel, ale příspěvek je uložen kdesi na minulé straně. Nejedná se o ojedinělý případ. Zaznamenal jsem jej již vícekrát.
Nejde s tímto nešvarem něco udělat???
Krásný den všem. E.M.st.

 Dobrý den

Na to Vám pane Malafarino odpovím já. To se zde již několikráte řešilo. Tohle je prostě jedna z debilních vlastnost tohoto fora .-( Dle autora webu je to v pořádku

Předmět: Re: Rekonstrukce mostu

 Ahoj Ernesto,  jak pravi zname rceni "tohle neni chyba, ale vlastnost" (toho systemu editace)  :)  Nejsem si  sice jist, zda  se system aspon chova v tomto konsistentne - nekdy u cerstve odpovedi zaznamena jen autora, nekdy jen cas,  obvykle ale ne oboji  (nejde li o novy prispevek) a nekdy si system  poslednicho prispevku (je li psan ve formatu  Re:)  nevsimne. (Coz uz muze byt nejen vlastnost,  ale nekdy i vyhoda. Prispevek si prectou jen ti s vetsim zajmem o tema.)  Mozna tedy v tomhle popsanem  systemu editace nejaka logika je a ja ji  zatim nepochopil :)  

Předmět: Re: Rekonstrukce mostu

Kdyz se odpovida pomoci "Ciitovat" tak prispevek neni zvenci (bez otevreni prislusne stranky diskusniho vlakna) videt  https://picasaweb.google.com/115605831011983124604/Mostvbrode#6146252436116469106 coz tedy, jak jiz podotknuto, muzeme povazovat  za chybu, ale i  vyhodu nebo proste vlastnost (sofistikovaneho editacniho systemu tohoto fora :)

Předmět: Re: Rekonstrukce mostu

Koukal jsem dnes na novy most, co se stavi v Navarove https://picasaweb.google.com/115605831011983124604/Mostvbrode#6147288812474172162 prijde mi docela dobry,  mnohem hezci nez ten valecny "provizorni"  co tam byl poslednich 69 let . Novy most je od lonska i v Jesennem, ten vypada pomerne nenapadne ve srovnani s historickym mostem, co tam byl driv 

Předmět: Rekonstrukce mostu

Předmět: Re: Rekonstrukce mostu

Počet příspěvků: 98 zobrazené: 41 - 50
< << 3 4 5 6 7 >> >