Vše o Železném Brodě

Návrh „poptávkové dopravy“ Bzí,kostel

Počet příspěvků: 2 zobrazené: 1 - 2

Předmět: Návrh „poptávkové dopravy“ Bzí,kostel

 Dobrý den,

já s tímto návrhem vůbec nesouhlasím. Myslím si, že tento návrh rozhodně nikdo neocení. Dojíždím každý den z a do práce a neumím si představit, jak to bude fungovat.  Představa toho, že budu muset myslet pořád na to, abych si půl hodiny předem objednala autobus, mě trošku děsí. A už vůbec nemluvně o tom, že je zde dům s pečovatelskou službou, kde jsou staří lidé. Jak si asi tito lidé budou takto autobus objednávat a někteří třeba ani nemají mobil. A taky si myslím, že i když zavolám na dispečink, objednám si autobus, tak to určitě zapomenou řidiči vyřídit a on stejně nezajede ke kostelu.

Ve městech jim jezdí autobus každou chvilku, zajíždí do každého kouta města a nám chtějí omezit i těch pár autobusů, které sem zajíždí.

Tento návrh rozhodně nepodporuji.

Předmět: Návrh „poptávkové dopravy“ Bzí,kostel

Dobrý den,
zde prosím pište připomínky k tomuto návrhu - zajíždění spojů 18,20,22,24 a 17,21 do zastávky Bzí,kostel ze zastávky Bzí,rozcestí pro nový jízdní řád autobusové dopravy 2013

Já s tímto návrhem nesouhlasím, je to spíše zhoršení služeb než zlepšení, lidé už jsou zvyklí na zajíždění některých autobusů, a takto budou muset přemýšlet jestli někam pojedou a zajetí autobusu si 30min předem objednat a doufat, jestli to řidiči někdo vyřídí a on nezapomene zajet. Spíše bych přivítal zajíždění všech autobusů, nebo aspoň více než teď, když je u nás zastávka jako každá jiná.
Počet příspěvků: 2 zobrazené: 1 - 2