Vše o Železném Brodě

Kdo volí jinak než pan Lhotský, je imbecil

Počet příspěvků: 16 zobrazené: 11 - 16
< 1 2 >

Předmět: Kdo volí jinak než pan Lhotský, je imbecil

Vážený pane Tribučku,
o obálkové či neobálkové metodě jsem snad ani nemluvil. Není to má sféra kompetence, nejsem ekonom. Ostatně všiml jsem si zejména toho gulášku a pivíčka a to na mne zapůsobilo natolik vulgárně a odpudivě, že jsem dále ani nečetl. Pak také zapůsobil samozřejmě i fakt, že tvrzení p. Lhotského, ať už adekvátní či nikoliv, bylo zcela zjevně již v názvu tématu podstatně překrouceno.  
Jinak obecně řečeno. TOP 09 je stranou Drábkovou, Kalouskovou a dalších jim podobných. Jejímu chování, dokud byla ve vládě, by ze všeho nejlépe odpovídal název: Česká strana asociální. Čekat, že tato strana bude na lokální úrovni zavádět nějaká sociální opatření typu snížení úrovně nájemného je mírně řečeno naivní. Slušnou dávku nedůvěryhodného populismu lze proto nalézt ani ne tak nutně v samotném  tvrzení, že obálková metoda je špatná, ale v tom, že to vychází z úst člověka kandidujícího za stranu, která zcela mimořádně přispěla k destrukci sociálního systému České republiky.

Předmět: Kdo volí jinak než pan Lhotský, je imbecil

Vážený pane Hlavo
ProtožeTi inkriminovaní imbecilové byli pod nájemným, tak jsem se domníval, že jde o ty nájmy. Jinak TOP 09 a destrukce sociálního systému. S karty. Je to něco, čemu se v dohledné době stejně nevyhneme. Nebudeme si dělat iluze, že Pošta nebude zavírat další pobočky a nakonce se dostaneme opět k nějaému vyplácení státních dávek elektronicky. Nepopírám, že způsob jakým to proběhlo, byl špatný. Tím myslím hlavně výběr banky a podobné. Ale idea je správná. Další co se Drábkovi vyčítalo byly práce nezaměstnaných. V současné době budou zase zaváděny. A nevidím na tom nic špatného, protože je dokázáno, že pracovní návyk se velmi brzo ztrácí. Problém byl v tom, že TOP 09 byla ve vládě v době celosvětové krize a škrty byly, bohužel, nutné.

A jedna kuriozita. Když je TOP 09 asociální stranou, tak Vám zde dodám dva odkazy. První je na wikipedii a na to, v jakém období byla jaká vláda u mocihttp://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_vl%C3%A1d_%C4%8Ceska. 
A druhý odkaz je na stránky ČSÚ a ukazuje míru nezaměstnanosi.http://www.czso.cz/csu/dyngrafy.nsf/graf/cr_od_roku_1989_nezamestnanost_
Vyplývá z něj, že nezaměstnanost skokově vylétla v době, kdy se k moci dostala ČSSD a celou dobu se držela nahoře. Klesat začala na konci jejich vládnutí, ale nedostala se nikdy na hladinu na začátku. Od roku 2006 zde byla vláda Mirka Topolánka, nezaměstnanost se opět snížila. A poté již přišla celosvětová krize a následoval vývoj jako jinde ve světě, tj vzestup nezaměstnanosti. Mě z toho vychází, že nejvýše asociální strana je ČSSD. Ale to je na hlubší debatu.

Předmět: Kdo volí jinak než pan Lhotský, je imbecil

Dobrý den,
Domnívám se,že imbecil je především autor již zmiňovaného předvolebního pozvání "na gulášek a pivíčko".Takto proklamovanou "lidovostí",se posouvá někam hluboko do komunismu.Voliči,ať už té
či jiné strany s tím nemají nic společného.Stejně si budou vybírat podle zcela jiných kritérií,většinou
subjektivních. S pozdravem T.Plesl

Předmět: Re: Kdo volí jinak než pan Lhotský, je imbecil

Dobry den. Sice  nesouhlasim snad ani s jednim z kroku, ktere drive udelal/ci dnes proklamuje  K. Schwarzenberg ve funkci vysokeho cinitele ceske zahranicni politiky a M. Kalouska povazuji za velmi schopneho mafiana -  ale  to mi nebrani divat se v komunalni politice na lidi bez  "bryli vysoke politiky" . Bylo by mi  asi vcelku jedno,  zda dany zastupitel (v Brode;  ve velkem meste je to uz samozrejme jina vec) kandiduje za komunisty, TOP 09, ANO ci   A.B. Bartose. Pokud ma srozumitelny a smysluplny  lokalni program, z nehoz aspon neco dokaze v  dohode s ostatnimi zastupiteli  realizovat. Mimochodem,  ono treba to rozdavani komposteru  zadarmo... tesne pred volbami... mi prijde v zasade  rovnocenne  "zvani na gulasek s pivickem". Pouzivani komposteru je chvalyhodna vec (pri spravnem pouzivani)  ale ani na tom "dat nekomu gulasek s pivickem"  neni nic zavrzenihodneho, vyzadujiciho silna slova kritiky. Ze se ten gulasek  podava (nejen sympatizantum ale i vyzirkum, kteri pak budou volit nekoho uplne jineho)  na shromazdeni konkretniho politickeho uskupeni? Kompostery  taky zajemcum vydava  - byt se to explicitne nezduraznuje - konkretni politicke uskupeni (=soucasna  koalice na radnici).  Kompostery staly vic - ale na gulasek zas ti jeho kuchari pravdepodobne nedostali (zatim) zadnou dotaci pripadne grant :) 

Předmět: Kdo volí jinak než pan Lhotský, je imbecil

Volební guláš, je něco, co nemá s komunismem nic společného. Je to stará tradice, vzniklá již za Rakouska-Uherska.

Předmět: Kdo volí jinak než pan Lhotský, je imbecil

Neměl jsem také na mysli obsah,ale formu.Trapnou familiérnost.T.Plesl
Počet příspěvků: 16 zobrazené: 11 - 16
< 1 2 >