Vše o Železném Brodě

VOLBY 2014

Počet příspěvků: 54 zobrazené: 51 - 54
< << 2 3 4 5 6 >

Předmět: Re: VOLBY 2014

Vážený pane starosto,
pan Petr Vacek se mé ženy před skleněným městečkem ptal jestli by si k nám ´MOHL NĚCO POVĚSIT NA ČTYŘI HŘEBÍČKY
ZAPOMĚL OVŠEM UPŘESNIT CO
Myslela si že půjde o reklamu  obchodního charakteru, nikoliv politického.
Takže to tam pověsili bez dovolení majitele, protože ani s obsahem, ale ani s velikostí nesouhlasíme, jelikož jsme nebyli seznámeni o obsahu ani o velikosti dopředu.
Politickou reklamu na domě nechci a TÍMTO VÁS ŽÁDÁM O ODSTRANĚNÍ
Vladimír Vetlý

Předmět: VOLBY 2014

Dobrý den,

všechny transparenty jsou vyvěšeny za naprosto stejných pravidel jako všechny ostatní v Brodě.
Možná si vzpomenete, že na podobných místech visely i před minulými volbami...

Všech šest transparentů stálo 22 200 Kč. Zaplatil jsem je já osobně. Místo na transparenty na šroubárně, na stodole, na zdi obchodu na Rynku, u supermarketu Na Vápence a na elektře jsou poskytnuty vlastníky objektů zdarma. Na Cristale platíme nájemné.

Díky za zájem o naši kampaň. Je vidět, že je účinná.

Hezký den,

André Jakubička 

Předmět: VOLBY 2014

Mně by zajímalo, 
jestli platí za místo,
a z jakých peněz to je celé financováno? :)

Předmět: VOLBY 2014

Zdravím diskusní fórum.
Zajímalo by mě, zda reklamní poutače,tzv.banery sdružení „OBČANÉ PRO ZMĚNU“, které se objevily
v Železném Brodě (Malé náměstí, ul. Štefánikova, ul. Masarykova, na Pelechově a v neposlední řadě na hotelu Cristal na náměstí 3.května) splňují všechny požadavky platné legislativy, tj. potřebná povolení k umístění na takto dopravně frekventovaných místech včetně souhlasných stanovisek všech zůčastněných a dotčených subjektů.
Děkuji za odpověď z kompetentních míst.
Ernesto Malafarina starší.
Počet příspěvků: 54 zobrazené: 51 - 54
< << 2 3 4 5 6 >