Vše o Železném Brodě

Pane Dufku, jste si jist, že diskuze funguje jak má?

Počet příspěvků: 11 zobrazené: 1 - 10
< 1 2 >

Předmět: Pane Dufku, jste si jist, že diskuze funguje jak má?

Dobrý den,

dostal jsem informaci od autorů stránek, že jsou chyby odstraněné.

Předmět: Re: Pane Dufku, jste si jist, že diskuze funguje jak má?

 Dobry den, asi zalezi na tom, ktere chyby. Napisu li reakci na Vas prispevek, tak "zvenci" to videt neni. Viz napr. moje poznamka dole u hesla "Syner". Dobre - tak tohle prohlasme za vlastnost, ne chybu. Pokud se to  tak bude konsistentne chovat i nadale :) 

Předmět: Re: Pane Dufku, jste si jist, že diskuze funguje jak má?

Upresneme, ze jmeno autora posledni poznamky se objevi, spravne datum ale nikoliv :)

Předmět: Re: Pane Dufku, jste si jist, že diskuze funguje jak má?

No a pokud pridavate prispevky/doplnky  pod stejnym jmenem tak jsou uz neviditelne.

Jasne, jde o vlastnost... ale opravdu je skoda toho minuleho webu, ktery byl O TOLIK lepsi, inteligentnejsi a k uzivatelum pratelstejsti :) 

Předmět: Pane Dufku, jste si jist, že diskuze funguje jak má?

Pane Tribučku,

omlouvám se za delší reakci,ale je čas dovolených. Vaši připomínku pošlu dodavatelům Webjetu a ti je nejspíš budou řešit s autory.

Co se týče osobní otázky, zda jsem si jist tím že DF funguje jak má? Dovolím si tvrdit že v případě technických prostředků, jako je HW a SW si člověk 100% jistý není ničím a nikdy. I při nejlepší vůli se vyskytnou stavy a okolnosti kdy prostě něco funguje jinak než se původně předpokládalo.

Předmět: Pane Dufku, jste si jist, že diskuze funguje jak má?

 Dobry den, tez nechapu algorritmus, kterym se tenhle redakcni system rozhodne dany prispevek zviditelnit, nebo utajit. Pretiskuju tedy muj  aktualni prispevek nize, ktery ve vlaknu "Autobusove nadrazi Z.B." se mi zda byt zvenci neviditelny


 Dobry den, ja bych se jeste s predstihem zeptal na organizacni stranku pouzivani obou autobusovych terminalu -  po jejich dokonceni. Kde budou ktere autobusy tedy v budoucnu  stavet?

1) U mistni dopravy z Brodu na Jablonec  ci do dalsich pravobreznich destinaci je to jasne. Autobusy od nadrazi pojedou k sokolovne, a pak dal pres most po sve obvykle trase

2) U mistni dopravy Brod - Semily/Turnov je to mene jasne, tam bude ta  trasa nadrazi - sokolovna jen  jakymsi predstupnem trasy sokolovna - levobrezni destinace. Exkurse po meste na trase "nadrazi - sokolovna zatacka u nadrazi (a dale po pravidelne trase)"  se pravidelnym cestovatelum  brzy omrzi. 

3) Horsi bude  ale rozhodovani, co s dalkovymi autobusy od Semil do Liberce/ Prahy atd. Zde by se asi hodila anketa mezi obyvatelstvem mesta -  zda si lide preji nastupovat spis u nadrazi,  ci u sokolovny. Oboji u dalkovych linek mozne nebude. Je  ale  myslim  dost zrejme, jak by takove referendum  pri sirsi ucasti obyvatel mesta dopadlo  

4) U linky Praha - Harrachov by bylo zajizdeni k nadrazi do oci bijicim  nesmyslem, zajizdeni k sokolovne je sice tradici - ale  diky teto tradici se Brodu rychle spoje Praha Harrachov  celkem opravnene vyhybaji.  Myslim, ze pro tuhle linku by bylo nejlepsi udelat trvale zastavku ve smeru na Prahu pod sklandou (tedy tam, co  autobusy stavi v roce 2014 - nekolik autobusu za den by to zatisi uneslo i v trvalem provozu)  a v opacnem smeru nejspis nekde v Olsinach.  (Aby prislusne  zdrzeni dalkove linky bylo opravdu minimalni a tim zmizel duvod Brodem pouze projizdet.) Je lepsi jet z Prahy do Brodu hodinu a pet minut -  a pak mit dochazkovou vzdalenost o 5 minut delsi - nez se kodrcat  Mladou Boleslavi a Turnovem  s uhrnnou delkou cesty skoro 2 hodiny

Kazdopadne, bod 2) tedy rozhodnuti o umisteni zastavky dalkovych autobusu jedoucich z jednoho brehu Jizery na druhy je vec pomerne zasadni dulezitosti.  Obyvatele praveho brehu Jizery, co jezdi kazdy den do prace smer Jablonec nebudou nadseni,  budou li muset rano spechat az k nadrazi, misto k sokolovne jako drive

5) Leccos by vyresil maly mikrobusek obcas pendlujici mezi nadrazim, namestim a pripadne i vesnicemi jako je Hruba Horka apod. Mozna by par milionu vlozenych do takoveto "mestske dopravy" bylo ucelneji vynalozenych nez ruzne velkolepe dlazby a betony nove stavby 

Předmět: Pane Dufku, jste si jist, že diskuze funguje jak má?

Já k tomu nevidím jediný důvod. Pokud se mnou chce někdo komunikovat, může přes email. Který jsem i s adresou, narozdíl od jiných, musel zadat při registraci.

Předmět: Pane Dufku, jste si jist, že diskuze funguje jak má?

Zdravím.

Já bych to číslo tam klidně zadal. Protože můj telefon má skoro každý. Ale ta věc se závadama má nějaký divný problém. Je otázka, jestli není takový zbytečný, takový umělý. Když to funguje tady, tak proč to nemůže jít na těch ZÁVADÁCH. Vlastně, věci ohledně závad nefungují vůbec. Ani tady.

Předmět: Pane Dufku, jste si jist, že diskuze funguje jak má?

A ještě bych měl jeden dotaz. Když chci nahlásit závadu ve městě, z jakého důvodu to po mě chce můj telefon? Co je komu po tom? Zadával jsem  při registraci adresu, která se zobrazuje u příspěvků, jak jsem zjistil, zaměstnanci města toto mít nemusí, ale to mě město chce fízlovat natolik, že chce ií telefonní číslo? Co třeba velikost trenýrek a bot?

Předmět: Pane Dufku, jste si jist, že diskuze funguje jak má?

 Z hlediska nas obycejnych prispevovatelu byly ty minule stranky nesrovnatelne (to bych podtrhl) lepsi a uzivatelsky privetivejsi.  Bylo mozno opravit chyby, zlepsit nesikovne formulace atd. (Byl tam pritom zaznam o posledni uprave prispevku  cili bylo to i korektni  - to je odpoved na moznou vytku - v pripadne  dlouhe diskuse  protiargumentu ruznych prospevovatelu.  Pry byla "bezpecnost" te stranky mensi (co to znamena na takhle neformalnim foru, kde si lidi jen tak  povidaji? :) plus mene pohodla uprava administratorem, coz neumim posoudit 

Počet příspěvků: 11 zobrazené: 1 - 10
< 1 2 >